^ Späť HORE

Vitajte na stránke developerskej spoločnosti TRANSECO a.s.

... spoločnosť zabezpečuje výstavbu, predaj a prenájom nehnuteľností...

 O firme


Naša spoločnosť poskytuje  komplexné služby v stavebnom inžinieringu a jednou z hlavných činností firmy je dodávka nových obytných súborov  s rodinnými domami a bytmi , výstavba nadštandardných horských chát,ako i územná a projektová príprava nových území

 

Výstavba rodinných domov , bytov a  chát sa realizuje  komplexne, od obstarania pozemkov, cez získanie územného rozhodnutia a stavebného povolenia až po výstavbu všetkých inžinierskych sietí , výstavbu a predaj  rodinných domov a bytov.

 

V ponuke sú rodinné domy kompletne s pozemkom a napojením na všetky inžinierske sietepostavené za stáleho dozoru a s kvalifikovanou pracovnou silou, ktorá podlieha výberu a neustálej kontrole. Okrem rodinných domov sa  realizuje  výstavba bytov  a to jednak na priamy predaj ako aj pre účely rezidentného nájomného bývania.

 

Používajú sa najlepšie a najvhodnejšie značkové klasické materiály, optimalizujú sa  konštrukčné riešenia a to pre dosiahnutie  vysokej úžitkovej hodnoty domov a ich variabilnosti a tým i ceny. 

Náš cieľ je dodávať  rodinné domy kvalitného vyhotovenia a veľmi variabilného riešenia i s pozemkom  za ceny  nižšie ako sú ceny bytov zrovnateľnej výmery, efektívne a účelne riešené malometrážne  byty ako i možnosť individuálnej úpravy projektov luxusných horských chát v Malej Fatre/ Vrátna dolina.

Je možné upravovať alebo si úplne vytvoriť vnútornú dispozíciusamostatných rodinných domov  a určovať si i štandardy vnútorného vybavenia u všetkých typoch domov a bytov .

Pri koncipovaní našich prímestských obytných zón je  snaha  vytvárať príjemný priestor na bývanie s dostatkom súkromia pre ich obyvateľov, u rekreačných stavieb dodržať ich súlad s okolitou prírodou .

V súčasnosti  sú ponuky v regiónoch:

 Nitra /  Ivanka pri Nitre , kde prebieha

  -  dokončovanie  výstavby a predaja rodinných domov

  -  zahájená výstavba  bytových domov

 Malá Fatra-Vrátna /Zázrivá :

  - výstavba luxusných rekreačných chát

 Žilina

 -  výstavba bytového domu  Radlinského pre účely rezidentného nájomného bývania.