^ Späť HORE

Vitajte na stránke developerskej spoločnosti TRANSECO a.s.

... spoločnosť zabezpečuje výstavbu, predaj a prenájom nehnuteľností...

Projekt Chaty Zázrivá

Projekt výstavby luxusných chát Havrania, je realizovaný na ploche 3 hektároch v katastrálnom území obce Zázrivá, okr. Dolný Kubín. Je súčasťou pohoria Malá Fatra, umiestnené medzi lyžiarskymi strediskami Vrátna a Lučivná. Lokalita je vzdialená od Žiliny 45 km ,z Ostravy 135 km a z Bratislavy 245 km.

Pozemok  na ktorom budú umiestnené chaty je svahovitý, s prekrásnym výhľadom do údolia a v pozadí s dominantnou horou Malej Fatry – vrch Rozsutec . Zo všetkých chát je výhľad na panorámu hôr a orientácia väčšiny miestností je na juh.  Príjazd do oblasti   je  udržiavanou komunikáciou , vedúcou  k horskému hotelu Havrania ( 500 m).

Blízke okolie umožňuje početné možnosti na relax. Od zberu húb, ktorými okolie ovplýva, až neďaleké možnosti lyžovania  priamo na náprotivnom svahu Kozinca, alebo v blízkej Vrátnej alebo Lučivnej. V lokalite je eko-farma, ponúkajúca jazdu na koňoch, a sú tu možnosti jázd snežnými skútrami a početné cyklotrasy.

V blízkosti je horský hotel Havrania poskytujúci celoročne reštauračné  a ubytovacie služby taktiež s prekrásnym výhľadom, umožňujúci usporiadanie seminárov a podobných akcií.

Jedná sa o výstavbu chát vysokého štandardu a komfortu. S ohľadom na lokalitu a výhľad je jednak vhodnou investičnou príležitosťou ako i miestom relaxáciea pobytu v čistom a kľudnom horskom prostredí. V roku 2012 sa už začalo  s budovaním infraštruktúry a s výstavbou vzorovej chaty. Všetky pozemky majú vlastné   studne pitnej vody.  Celkove  sa plánuje s výstavbou 6  chát

Mapa 


Zväčšiť mapu